JÓGA | TANEC | HENNA A JAGUA | MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ A TĚLO | KLAUNOVÁNÍ | TANEC S OHNĚM| PÍSNĚ | POEZIE |

Jóga pro všechny

Nabízím lekce jógy živě i on-line.

Aktuálně

Jak vám jóga může pomoci?

Jóga nás přivádí skrze tělo, dech a pozorování k našemu pravému Já a proto jsme se zrodili na tuto Zem, abychom postupně pochopili sami sebe.
 
Nejde o to lámat se do krkolomných pozic, ani o soutěžení kdo je lepší, jde o dech, protože dech je život, naučíme se plně využít kapacitu plic a jemně se protahovat ve spojení s dechem. V józe jde o to, aby jsme se cítili příjemně a začali vnímat své tělo, pocity a naslouchat sami sobě a tím se uzdravili.
 
V józe je tisíce pozic a každý člověk je jiný a tak si může sám vybrat, co jemu bude vyhovovat. Když jdeme ve svém životě proti sobě, tak začneme mít problémy psychické i fyzické a to je varovný signál začít se sebou něco dělat, budˇ to můžeme vyřešit “léky”, čímž jen vypneme ten varovný signál, ale příčinu nevyřešíme, nebo půjdeme hlouběji, přehodnotíme svůj život a začneme žít podle svého.
 
Důležité je se cítit dobře, být šťastný a dělat to, co nás baví a tím se v podstatě vyléčíme. Jóga je v tomto dobrým pomocníkem.
Jedna z mých učitelek jógy, dáma v pokročilejším věku mi řekla jedno pěkné rčení “Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody”. A tím se také řídím :-).
 
Sama jsem ve svém životě byla hodně nemocná a skrze jógu (dech, změnu myšlení, správné pozice těla, změna stravy a hodně smíchu – to vše jóga obsahuje) jsem se dostala i z podle západní medicíny  “nevyléčitelných” chorob.
 
Žijeme přece ve světě zázraků. Jóga působí na imunitní systém, krevní oběh, vnitřní orgány, zlepšuje psychiku, zeštíhluje tělo, omlazuje a má blahodárný vliv na celé tělo a duši člověka.
 
Jóga není terapie, ale praktický způsob života. Pokud jste nikdy nejedli med, nezáleží na tom, jak často vám budu říkat, že je dobrý, stejně nepochopíte, dokud ho neochutnáte.
 
Praktikujte jógu a sami uvidíte, jaký užitek vám přinese.
 
Namasté 

Přihlaste se na:

Všechny akce se dozvíte
na Facebooku a Instagramu.