JÓGA | TANEC | HENNA A JAGUA | MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ A TĚLO | KLAUNOVÁNÍ | TANEC S OHNĚM | PÍSNĚ | POEZIE

Vítejte! Namastè! Chairete!

Všechno  je  jedno

JeToJedno, co děláme, je jedno kdo jsme, protože vše, co jsme a děláme, jedno je. Nic nemusíme, ale ledacos můžeme. Můžeme dělat, co děláme s radostí, zájmem a naplno, tady a teď. A Vy se tu můžete podívat, kdy, kde a hlavně v čem by se Vám líbilo se k nám přidat.

Aktuálně

JeToJedno

Sanpriya Vendy

Užívat život hravě, zdravě a opravdově!

Povedu Vás k Vaší vnitřní moudrosti, radosti a uvolnění skrze jógu a tanec s ohledem na Vaše tělesné možnosti a také k tvořivosti skrze hennu a jaguu.

Pangumpán

Je uměleckou infiltrací, Vám i sobě ku legraci, do i z Radka Shejbala. “Rava, dava, šambala!” Básník, slamer, písničkář, herec, bavič, požitkář melodií, slov i strof, taky trochu filozof…

Vendula Tichotová joga Plzeń a Radek Antonín Shejbal Pangumpan zpěvák a slammer - perfomeři na akce

Spolu-tvorba

Tady se dozvíte více o projektech, které tvoříme a nabízíme společně. Protože všechno je jedno.

 

 

 

Kde se objevujeme?

Víckrát stejné logo znamená různé konkrétní odkazy.

Jak se to děje?

Pravidelné kurzy jógy a tance se konají dle informací na jednotlivých stránkách a to převážně v Plzni, pobyty a akce Sanpriya Vendy většinou v plzeňském kraji, nejčastěji na Pasečnici u Domažlic.

Vystoupení a workshopy či moderování nabízíme kdekoli po ČR, případně i na Slovensku. Vždy je třeba počítat s cenou za cestu. Cenu vystoupení domluvíme zároveň s termínem a organizačními detaily. Nejprve se nám ozvěte buď přes náš formulář níže, nebo některý z kontaktů. Na tomto webu si můžete prohlédnout, co nabízíme. Je však možné vytvořit i novou formu spolupráce.

Pro festivaly a podobné větší akce nabízíme výhodu využití více našich aktivit najednou, čímž ušetříte za cestovné a na cenách za jednotlivé aktivity se také domluvíme o nějaké “množstevní slevě”

Nejčastější otázky

Most frequent questions and answers

Ano. Na jednotlivé stránky přidáváme fotogalerie, videa. Anebo si proklikněte v kontaktech na odkazy na soc. sítě, kde najdete víc.

Napište na email vendy@jetojedno.com o co máte zájem, dostanete kompletní info.

Máte zájem? Napište nám

Všechny akce se dozvíte
na Facebooku a Instagramu.